Росія наповнює Крим ракетними "Тріумфами"

Полк зенітної ракетної системи С-400 "Тріумф" заступить на бойове чергування в окупованому Севастополі в лютому 2018 року

Depo.
24 жовтня 2017 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Російську газету".

"У Севастополі почалося переозброєння зенітного ракетного полку С-300 ПМ на нову систему ППО С-400. Зараз бойові розрахунки приймають техніку, потім заплановані контрольні стрільби. З переозброєнням полку в Севастополі ефективність системи ППО на південно-західному стратегічному напрямку зросте приблизно в півтора рази", - розповів командувач четвертою армією ВВС і ППО Південного військового округу генерал-лейтенант Віктор Севостьянов.

Розгортання нових полків "Тріумфу" на решті території окупованого Криму не планується, але в 2018 році зенітний ракетний полк у Феодосії отримає дивізіон С-400 і системи ППО малої дальності "Панцир-С".

Зенітний ракетний комплекс ППО-ПРО С-400 "Тріумф" призначений для нейтралізації будь-яких засобів повітряного нападу в радіусі 400 кілометрів. З підключенням додаткових модулів сфера дії системи розширюється до 600 кілометрів. Можливість заряджати в пускові установки різні типи ракет дозволяє С-400 створювати ешелоновану оборону і збивати супутники. Сам "Тріумф" від атаки з повітря прикриває ЗРК "Панцир-С".

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим