Росія буде змушена почати діалог щодо Криму, – Клімкін

За словами міністра закордонних справ, санкції проти Росії за Крим будуть зберігатися

Росія буде змушена почати діалог щодо тимчасово окупованому Криму. Про це в інтерв'ю "Справжньому часу" заявив глава МЗС Павло Клімкін, передає Depo.Крим.

"Я вважаю, що в певний момент Росія буде змушена почати діалог щодо Криму. Ми розуміємо, що цей діалог, швидше за все, почнеться з гуманітарних і з екологічних питань. Росія все одно повинна буде почати цей діалог. Але сумно, що в Росії навіть опозиція не готова відкрито говорити про Крим ", - зазначив Клімкін.

За його словами, "Крим під російською окупацією все одно йде в нікуди". "Я вважаю, що спробою окупації Криму Росія поставила себе на шлях поступового занепаду і декадансу, оскільки санкції за Крим будуть зберігатися", - сказав глава МЗС.

Він додав, що "якщо хто-небудь на заході коли-небудь задумається над тим, щоб "з'їхати" з кримських санкцій, то це буде означати, що вся система міжнародних відносин буде тут же "сколапсовано".

"Тут же. Ми опинимося в ситуації, коли кожен проти кожного, і, головне, правил в цій грі більше не буде. І це буде означати для заходу або для тих, хто просто обговорює цей сценарій, реальний кінець", - підкреслив Клімкін.

Нагадаємо, що Клімкін впевнений, що ситуація з полоненими моряками вирішиться.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook