Рамзан йому брат: Як "Гоблін" ще раз підлизав Кадирову і рятував "Кримбезхліб"

Хліб купуватимуть у кредит, зате каву питимуть "по-російськи"

Рамзан йому брат: Як "Гоблін" ще раз під…

Depo.Крим нагадує, чим жив окупований півострів минулого тижня.

Протягом минулого тижня в окупованому Криму тривали суди над неугодними Кремлю. Зокрема, українському активісту Володимиру Балуху скасували тюремний вирок. Звучить голосно та обнадійливе, проте насправді для арештанта мало що змінилося. Балуха, якому раніше дали три роки колонії, продовжили тримати з гратами, а його справу направили на нове розслідування, яке ще невідомо коли і чим закінчиться. І скільки ще проведе в ув'язненні активіст, прогнозувати складно.

Тим часом підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя відправив під арешт принаймні до 29 листопада трьох кримчан - Рената Сулейманова, Арсена Кубединова і Талята Абдурахманова. Чоловікам "шиють" створення екстремістської ланки ісламської організації "Таблігі Джамаат". Переконливих доказів цього російські прокурори не надали, але суд так і не наважився відпустити затриманих хоча б під домашній арешт.

Натомість у вільне плаванні минулого тижня відпустили вже екс-голову "Крименерго" Віктора Плакиду. За прикладом раніше звільнених посадовців міських та районних адміністрацій окупованого Криму, той подав у відставку. Вочевидь, що вона готувалася "верхівкою", причому у швидкому темпі, бо навіть домовитися про єдину офіційну версію "гоблінці" не змогли. "Спікер" так званого кримського парламенту Володимир Константінов вказав на пенсійний вік Плакиди, а так званий глава уряду Сергій Аксьонов – на провали в його роботі. Про реальні причини відставки можна тільки здогадуватися.

Минулого тижня стало відомо, що Росія прислала в окупований Крим нового головного рабина. Ним став Йехезкель Лазар - син головного рабина Росії Берла Лазара. Йехезкель Лазар вже заявив, що збирається проживати на окупованому півострові разом з дружиною та донькою, "поки всі євреї не виїдуть в Ізраїль". Звісно ж, залишити Сімферополь він може й значно раніше – наприклад, коли Крим повернеться в Україну.

Під Росією колись популярному курорту живеться несолодко. Минулого тижня на півострові "луснув" черговий банк: ліцензію на здійснення банківських операцій анулювали "Темпбанку". В установі після цього почали операцію з банкрутства, але вона точно не допоможе врятувати кримчан від хлібного голоду.

Справа в тому, що минулого тижня так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов підписався під розпорядженням про надання дозволу підприємству "Кримхліб" взяти кредит в розмірі 150 млн рублів, аби закупити зерно на потреби півострова. 12% річних окупанти сприйняли за нормальне.

Цілком нормально стало в Криму і загажувати унікальні природні та історичні місця. На звалище тепер перетворили й околиці давнього печерного міста Качі-Кальон в Бахчисарайському район. Нині там валяється будівельне сміття та всякий непотріб, використані шини і навіть відходи тваринництва. Місцеві кажуть, "пахне" Росією на кілька десятків метрів.

Самих росіян в Криму побільшало. Минулого тижня стало відомо про призначення нових прокурорів Феодосії і Бахчисарайського району, обидва - не місцеві. Наглядати за законністю в Феодосії буде прокурор з Чити, а в Бахчисарайському районі – прокурор з Краснодару.

А от займатися кримськими "казаками" буде сам "Гоблін". Минулого тижня так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов став членом Ради при президентові Росії у справах "казацтва". Вже при додаткових регаліях він встиг вислужитися перед головним "отаманом" Чечні Рамзаном Кадировим. Аксьонов підлабузливо привітав того з іменинами. Чого тільки варте підкреслено "сімейне" звертання "дорогий брате Рамзан". Путіна з "65-кою" Аксьонов привітав тепло, але більш стримано.

А от вірний соратник "Гобліна", так званий спікер кримського парламенту Володимир Константінов, минулого тижня видав черговий умовивід. Затятий противник використання західного сленгу похвалився про перемогу над виразом "кофе-брейк". Каже, що його в Криму тепер майже не вживають. Бо тепер це не якийсь там заморський "брейк", а ісконна російська "кофе-пауза" Щоправда, з огляду на чинні західні санкції хорошу каву на окупованому Росії півострові також уже не п'ють. Там лише запивають, багато і зовсім не кавою…

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme