"Путінолюб" Полунін збирається вчити дітей танцям в окупованому Севастополі

Відомий своєю прихильністю до Путіна український танцівник Сергій Полунін проводить майстер-класи в окупованому Севастополі 

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки"

Після майстер-класу в окупованому місті прем'єр Московського музичного театру імені Немировича-Данченка Полунін розповів про свою майбутню педагогічну роботу в ще не збудованому хореографічному училищі на мисі Кришталевий.

На його думку, молодь повинна розвиватися всебічно. "Я хочу виховувати артиста, не тільки танцівника - щоб і акторська майстерність була, і спів, і музика. Людина багатогранна, - каже Полунін. - Це буде унікальна школа, тому що буде на березі моря".

Танцівник розповів і про свій намір надавати спонсорську підтримку талановитим дітям. Він зазначив, що інші викладачі училища будуть набиратися протягом року. 

Нагадаємо, що уродженець Херсона Полунін прославився клятвами у любові до президента Росії Володимира Путіна, навіть зробив тату з його портретом на грудях, також заявляв, що війну між Україною та Росією спровокувала якась таємна організація, ображав людей із зайвою вагою тощо. Пізніше йому відмовили у роботі у Паризькій опері через його публічні заяви

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим