ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін наказав преміювати військових зрадників України в Криму

Президент держави-агресора Володимир Путін підписав указ про виплату одноразової матеріальної допомоги колишнім військовим і співробітникам внутрішніх справ України, які підтримали окупацію Криму

Depo.
10 квітня 2018 12:30
ФОТО: depo.ua

Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації, передає Depo.Крим.

Виплати будуть проведені колишнім співробітникам органів внутрішніх справ та органів безпеки України, а також тим, хто проходив службу в Збройних силах України, хто став інвалідами в результаті травми або захворювання, отриманого на службі, а також постійно проживали в Криму і Севастополі.

Такі ж виплати видаються членам сімей цих громадян, якщо зазначені особи загинули при виконанні обов'язків.

Що стосується розмірів виплат, то вони визначаються відповідно до законодавства, що діяло на півострові до 21 лютого 2014 року - анексії Криму. Якщо такі виплати проводилися раніше, то при новому розрахунку вони повинні бути враховані при обчисленні остаточної суми матеріальної допомоги.

Нагадаємо, що дії окремих українських правоохоронців наприкінці зими 2014 року сприяли окупації Криму. Трьом особам, а саме керівникам правоохоронних органів, повідомлено про підозру у службовій недбалості з тяжкими наслідками. Вони оголошені в розшук.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим