Прокуратура АР Криму перевіряє 21 тисячу правоохоронців щодо державної зради

Прокуратура АР Крим встановила анкетні данні понад 21 тисячі осіб, які на момент окупації півострову працювали в правоохоронних органах АР Крим та м. Севастополя

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу прокуратури АР Крим.

Слідчим відділом прокуратури АР Крим встановлені повні анкетні та інші установчі данні всіх працівників правоохоронних органів, а це понад 21 тис. осіб, які на момент окупації півострову працювали на різних посадах в правоохоронних органах АР Крим та м. Севастополя.

Відносно цих осіб здійснюється досудове розслідування в ході якого вживаються усі необхідні заходи для отримання доказів ймовірної причетності до вчинення державної зради чи інших злочинів та прийняття законного рішення щодо кожного працівника вищезазначених правоохоронних органів. 

Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється досудове розслідування у низці актуальних кримінальних проваджень щодо вчинення колишніми працівниками 16 правоохоронних органів АР Крим та м. Севастополя (Прокуратура, МВС, ДМС, ДпТС, ДФІ та ін.) кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). 

"Прокуратура АР Крим докладає всіх зусиль для забезпечення невідворотності покарання тих, хто сприяв окупації Автономної Республіки Крим", - зазначили в відомстві.

Нагадаємо, що Луценко заявив,  що дії деяких міністрів оборони можуть бути класифіковані як державна зрада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим