Після приїзду в СІЗО Ростова у затриманого кримськотатарського активіста виявили побої

Адвокат Едем Семедляев відвідав в СІЗО №4 Ростова-на-Дону кримськотатарського активіста, громадянського журналіста Ремзі Бекирова, якого російські силовики затримали в Ростовській області 27 березня

Після приїзду в СІЗО Ростова у затримано…

Про це повідомляє кореспондент "Крим.Реалії", передає Depo.Крим.

Семедляев повідомив, що по приїзду в київське СІЗО у активіста зафіксували побої. "Ніякого особистого одягу та речей першої необхідності у нього на даний момент немає. При затриманні вилучили рюкзак і гроші в розмірі 46 тисяч рублів. Ремзі подякував усім, хто не залишається осторонь у ці дні і турбується за їхню долю. Він розуміє, що це буде довга історія, але готовий пройти її стійко", - розповів Семедляев.

Також Ремзі Бекіров розповів адвокату подробиці затримання. Він сказав, що 27 березня був з друзями в місті Аксай - це Ростовська область. Там вони сиділи в кафе і ні від кого не ховалися. У якийсь момент туди залетіла оперативна група силовиків, повалила їх особою в підлогу і почала бити, в основному по верхній частині ніг. Після цього їх затримали і одягли наручники руками за спину. Їх близько шести годин везли в місто Тимашевск. Там пересадили в інший автомобіль до сімферопольських співробітників ФСБ і повезли в Крим. До Сімферополя вони приїхали вранці 28 березня", - розповів адвокат.

В той же день, за словами адвоката, їм пред'явили звинувачення, допитали і обрали запобіжний захід. Наступного ранок 28 березня всіх 23 затриманих доставили в аеропорт і літаком доставили в Ростов-на-Дону. "Посадили в великий літак, голови піднімати не дозволяли, вони не розуміли по якому маршруту летять. І тільки приземлившись в Ростові вони зрозуміли, де знаходяться. Там їх посадили в два автозаки і розвезли по різних СІЗО. Зараз Ремзі міститься в СІЗО №4 Ростова-на-Дону - це так зване СІЗО при ФСБ", - додав захисник.

Нагадаємо, російські силовики затримали 24-го кримськотатарського активіста, Едема Яячікова, який після масових обшуків у Криму перебував у розшуку.

"Суд" окупантів заарештував 23 затриманих кримських татар.

29 березня адвокат не знайшов заарештованих кримських татар в ІТТ. За його словами, їх могли вивезти на Росію.

29 березня дружина зниклого кримського татарина Едема Яячікова, в будинку якого 27 березня силовики проводили обшук, подала в поліцію заяву про викрадення чоловіка ФСБ.

Довідка: 27 березня ФСБ знову пішла облавою на кримських татар.

Під час "облави" кримські татари побилися з ФСБшниками.

Згодом стало відомо, що ФСБ Росії затримала 20 кримських татар.  28 березня в російському Ростові-на-Дону силовики затримали ще трьох кримських татар, у будинках яких напередодні в окупованому Криму також пройшли обшуки.

Україна звернулась до Ради Європи та Європейського Союзу у зв’язку з обшуками кримськотатарських активістів, які ФСБ Росії 27 березня проводила на окупованому півострові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme