Підконтрольний Росії суд в окупованому Криму відхилив апеляцію на арешт українського моряка

У так званому Верховному суді в анексованому Криму проходить розгляд апеляційних скарг на арешт українських моряків  

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

На даний момент суд відхилив апеляцію на арешт Володимира Варімеза. Засідання триває.

У середу, 19 грудня, розглядаються апеляції на запобіжний захід для Юрія Будзило, Віктора Беспальченко, Андрія Оприско і Сергія Цибізова.

Заарештовані знаходяться в московському СІЗО, вони беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференц-зв'язку. За інформацією прес-служби суду, ще п'ять апеляцій суд розгляне завтра, ще п'ять скарг - в п'ятницю, 21 грудня.

Нагадаємо, що 25 листопада російські військові в нейтральних водах Керченської протоки таранили, обстріляли і захопили три плавзасоби ВМС України - катера "Бердянськ", "Нікополь" і буксир "Яни Капу". За даними Києва, шість українських моряків були поранені. Всіх членів екіпажів, 24 українських військових, заарештували і доставили в СІЗО "Лефортово" в Москві. Прокуратура АРК визнала захоплених ФСБ Росії українських моряків.

Російський Верховний "суд" Криму в середу, 19 грудня, розгляне апеляції на арешт захоплених Росією у Керченської протоки українських військових моряків Юрія Будзило, Віктора Беспальченка, Сергія Цибізова, Андрія Оприска і Володимира Варімеза за допомогою відеозв'язку.

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 20 грудня має намір розглянути апеляції на арешт ще п'яти захоплених українських моряків Михайла Власюка, Романа Мокряка, Владислава Костишина, Богдана Головаша і Сергія Попова. При цьому судді по цих справах на даний момент поки не призначені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #суд