ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Підконтрольний Кремлю суд залишив у кримській в'язниці проукраїнського активіста Балуха

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму залишив без задоволення скаргу адвоката українського активіста Володимира Балуха на продовження терміну арешту

Depo.
16 червня 2017 12:29
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням нa "Крим.Реалії".

В ході засідання адвокат Дмитро Дінзе зазначив, що комплексна експертиза у справі, швидше за все, не буде закінчена до того, як спливе гранично допустимий термін судового процесу. Також він наголосив на відсутності доказів у сторони звинувачення щодо підстав тримання під вартою Балуха.

Сам активіст назвав те, що відбувається, "оксюмороном" і зажадав показати "ту шкалу соціальної стійкості, по якій його тримають за гратами".

На попередньому засіданні суд також залишив без задоволення апеляційну скаргу захисту українського активіста Володимира Балуха про утримання його під вартою до 4 вересня. При цьому суд скоротив термін перебування активіста під арештом до 31 серпня.

Нагадаємо, що Володимира Балуха, який повісив на свій будинок табличку з написом "Вулиця Небесної Сотні", затримали 9 грудня 2016 року. Російські силовики звинувачують його в незаконному зберіганні зброї і українському паспорті. Під час перебування в сімферопольському СІЗО в Балуха різко погіршилося здоров'я.

Більше кримських новин читайте на Depo.Кропивницький