ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Севастополем хочуть "забетонувати" річку: Кримчани повстали проти планів чиновників

Жителі Балаклавського району Севастополя протестують проти зведення дамби і бетонних берегових плит на ділянці річки Чорної

Depo.
17 травня 2018 12:30
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Примітки".

Місцеві кажуть, що проект передбачає варварське вирубування всіх зелених насаджень у прибережній зоні річки, крім того, плани щодо зміцнення річкового русла не обговорили з громадою. Люди дізналися про них від підрядників, коли ті прибули дна місце.

Селяни впевнені, що розчищення русла і укріплення берегів річки таким варварським способом матиме негативні наслідки. Зокрема, порушиться природне поповнення річки Чорної дощовими водами з гір та підземними струмками, що вплине на якість і наявність води в колодязях селян. До того знищення вздовж берега дерева вільхи може призвести до вичерпання ґрунтових вод та обміління річки.

Він також нагадав, що в місцях проведення робіт є велика ймовірність залягання боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни та історичних артефактів - місцеві жителі до цих пір знаходять монети і начиння часів князівства Феодоро і Кримського ханства, залишки зброї та обмундирування солдатів Кримської і Великої Вітчизняної воєн.

Люди вимагають призупинити роботи і винести проект з розчищення русла річки Чорної на громадське обговорення. Реакція чиновників поки не відома.

Нагадаємо, у Севастополі популярну набережну перетворили на смітник.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим