Отруєння в кримській "оздоровниці": Госпіталізовані ще двоє дітей

У Євпаторійську міську лікарню доставлено ще дві дитини з табору "Променистий", звідки напередодні було госпіталізовано 49 дітей і п'ять вожатих

Про це "РІА Новини Крим" повідомили у "МОЗ" окупованого Криму, передає Depo.Крим з посиланням на ATR.

"У Євпаторійську міську лікарню госпіталізовано ще двоє дітей з дитячого оздоровчого табору "Променистий", вони знаходяться в стані середнього ступеня тяжкості. Станом на 15:00 (17 липня - ред.) Всього госпіталізовано 56 осіб (51 дитина і п'ять вожатих)", - йдеться в повідомленні. Також повідомляється, що на території табору відкрили ізолятор, де на даний момент проходять лікування ще десятеро дітей. "Декілька дітей знаходяться в ізоляторі, тобто ті, у яких легка ступінь тяжкості, немає підстави для госпіталізації в лікувальні установи. Вчора, коли ми підвозили дітей до лікарні, частина з них після обстеження, огляду лікарів і здачі аналізів повернулася з нами в табір. Потенційної загрози для решти дітей в таборі вони не становлять", - розповіла уповноважена з прав дитини в Республіці Татарстан Гузель Удачіна.

Нагадаємо, ввечері 16 липня з дитячого пансіонату "Променистий" в Євпаторії госпіталізували 49 дітей з Казані і п'ятьох співробітників табору. Кримські "правоохоронці" порушили дві "кримінальні справи" за надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя або здоров'я споживачів, і за порушення санітарно-епідеміологічних правил.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook