Омелян: Україна відновить авіасполучення з Росією тоді, коли окупанти повернуть Крим та Донбас

Росія повинна повернути всі захоплені території, перш ніж відновиться авіасполучення між країнами, вважає міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Сегодня".

З осені 2015 року через санкції української сторони припинилося авіасполучення між Україною і Росією, але Москва періодично виявляє бажання сісти за стіл переговорів. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів, за яких умов Київ може відкрити небо для російських авіалайнерів.

Міністр заявив, що мова про відновлення авіасполучення може йти тільки тоді, коли окупанти повернуть Україні анексований Крим, окупований Донбас, а також Кубань.

"Я думаю, що ми відновимо авіасполучення з Росією тільки після повернення Криму, сходу України і, сподіваюся, Кубані та інших українських територій, які були захоплені Росією в свій час", – заявив Омелян. За словами міністра, російські авіакомпанії продовжують порушувати українське законодавство, здійснюючи рейси до Криму, незважаючи на санкції і багатомільйонні штрафи.

Разом з тим, Україна готує й інші інструменти впливу на порушників, зокрема, судові позови і санкції від Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook