Севастополь масово заселятимуть мігрантами, лояльними до Путіна

Днями у відкритому доступі з'явилося нове свідчення того, що російська влада планує заселити Севастополь сотнями тисяч переселенців з Росії

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на блогера "Крим.Реалії" Сергія Александрова.

"Офіційну" інформацію з цього приводу оприлюднила прес-служба російських Законодавчих зборів Севастополя з посиланням на свого депутата В'ячеслава Аксьонова.

Згідно з публікацією Аксьонов як член погоджувальної комісії по внесенню змін до російського генерального плану Севастополя заявив буквально наступне: "Розробники проекту генплану зробили неправильний акцент на концепцію потужного зростання населення міста. Ми таку позицію не поділяємо".

Звідси випливає, що така концепція була і є, і розробники проекту генплану - московські архітектори - її не нафантазували, а отримали від російської адміністрації Севастополя або від керівництва Росії, якому міська адміністрація підпорядкована.

Однак звідки візьметься потужне зростання населення Севастополя, в якому за п'ять місяців 2017 року народжуваність впала на 13%, а в той же час крива рівня смертності в той же неухильно повзла вгору?

Зрозуміло, що "потужне зростання населення міста", заплановане російськими чиновниками, може статися і відбувається тільки за рахунок припливу мігрантів з Росії, які все більш активно скуповують тут житло: за 2014-2017 роки кількість зареєстрованих жителів Севастополя зросла приблизно на 45 тисяч осіб або майже на 12%.

У той же час, приплив мігрантів з Росії може різко підсилитися, якщо буде реалізований "московський" генплан Севастополя і на місці декількох кварталів приватного сектора виростуть багатоповерхові багатоквартирні будинки.

Як відомо, новий проект генерального плану Севастополя представили російський уряд міста і команда московських архітекторів на публічних слуханнях 12 травня 2017 року, на які прибули тисячі незгодних жителів міста.

В інтерв'ю кореспонденту "Крим.Реалії" в ті дні, майже за два місяці до заяви депутата Аксьонова, деякі севастопольці заявили, що в майбутніх багатоквартирних будинках, які виростуть на місці приватного сектора, будуть жити москвичі і жителі інших російських міст, а корінних севастопольців виселять куди подалі.

Причому те, що запланували архітектори і чиновники - це не еволюційний розвиток приватного сектора, коли старі індивідуальні будинки в Севастополі викуповуються за ринковою ціною і на їх місці будуються сучасні дво- або триповерхові особняки, а підготовка до революційного знесення приватних будинків в примусовому порядку, щоб розчистити територію для багатоповерхівок.

А в цих багатоповерхівках будуть жити росіяни, лояльні Володимиру Путіну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #мігранти