Окупований Коктебель завалило сміттям

Коктебель не справляється з вивезенням твердих комунальних відходів через брак справної комунальної техніки

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Окремо хотів би зупинитися на великій проблемі вивозу сміття у нашому селищі. До нас постійно зі скаргами звертаються жителі, ми намагаємося оперативно реагувати. На минулому тижні нам доопомогли комунальники Феодосії та селища Орджонікідзе. Спасибі їм за наданий транспорт, але ситуація залишається складною. Це означає, що якщо один з наших автомобілів ламається (а це відбувається щодня), то у нас знову все виходить з-під контролю", - розповів так званий голова Коктебельської селищної "адміністрації" Олег Содель.

На його думку, така ситуація складається через гостру нестачу надійної комунальної техніки, а також неправильно налагоджений технологічний процес вивезення побутових відходів.

"У день вивозиться близько 300 сміттєвих контейнерів. Можливо, така історія пов'язана зі збільшенням числа туристів по відношенню до минулого року, але у нас ще й сам процес вивезення сміття неефективний: зараз працюють два сміттєвоза по 5 кубометрів і один - на 8. Всі ці три машини везуть сміття на станцію пересипання, а звідти четвертий автомобіль все це везе на полігон.

Наприклад, автомобіль, який надав селище Орджонікідзе, має обсяг 16 кубометрів (як у наших трьох машин), і він спокійно їде одразу на полігон. Тобто у нас абсолютно неефективний технологічний процес, який до того ж посилюється зношеністю транспорту. З тих селищ, ситуацію в яких я знаю, у нас - найгірший транспорт", - констатував глава "адміністрації" Коктебеля.

У свою чергу заступник голови міської ради Феодосії Петро Полтавський запропонував розглянути можливість оренди комунальної техніки в населених пунктах, які не є курортними.

"Необхідно опрацювати варіант з орендою техніки у тих регіонів, де немає курортників. І з орендованої технікою відпрацювати залишок курортного сезону, тим більше, що інтенсивного сезону залишається 10-12 днів, а там піде спад", - сказав Полтавський.

Нагадаємо, що самопроголошений "глава" Криму Аксьонов збирався фотографувати місцеві смітники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #сміття