Окупанти зганьбилися з новою "картою" Криму

Нові підручники з географії Криму вражають своєю абсурдністю - нещодавно в мережі спливли варіанти "перейменованих" населених пунктів окупованого Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Акценти".

Як виявилося згодом "перейменування" це ще один великий фейл від окупантів.

Так, грандіозним перейменуванням півострів зобов'язаний швидше за все якомусь криворукому редактору, який полінувався навіть толком вичитати текст перед тим як відправляти карту в друк.

Такий ляп звичайно ж не міг пройти непоміченим з боку інтернет-користувачів, які тут же почали обговорювати свій літній відпочинок, дискутуючи на тему куди краще поїхати: у "Апупку" або "Ядму".

Коли дивитися на цю карту, то навіть страшно уявити, хто міг настільки спотворити назви міст на півострові. Будь-якій грамотній людині дані назви будуть різати око, так що важко зрозуміти як цей "шедевр" зміг потрапити на полиці магазинів.

Зокрема, Алупка перетворилася в Апупку, Севастополь - в Севасмопапь, а Ялта - в Ядму. У коментарях користувачі соцмережі також висміюють безглузді написи. Щоправда коментарі користувачів змушують зайвий раз посміхнутись, дивлячись на цю сумну картину. "Поїхав в Півадію зі своєю таранькою", "Сакці", "Ядма. Китайці палять", "Щепкін, азазаза", - пишуть вони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook