Окупанти збираються переписати історію Криму

Підконтрольне Кремлю Міносвіти окупованого Криму обговорило з науковцями та викладачами ідею створення нових оригінальних навчальних видань з історії Криму

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на прес-службу відомства.

Зокрема, під час обговорення так званий заступник міністра освіти, науки і молоді Криму Айдер Аблятипов зазначив, що підготовка видань з історії Криму буде організовано вперше. Підручники складатимуть на основі зразкових програм з навчальних предметів "Історія Росії " та "Загальна історія".

Учасники наради виступили з пропозиціями щодо організаційних питань, розподілу історичних періодів для освітлення в підручниках, а також висловили готовність взяти участь в цій роботі.

"Окрему увагу майбутніх авторів при підготовці рукописів підручників буде звернено на те, що матеріал для освоєння учнями шкіл повинен носити прикладний, логічно побудований, системний характер і відповідати концептуальним основам історико-культурного стандарту: історія країни через історію регіонів ", - відзначили в прес-службі підконтрольного Кремлю Міносвіти Криму.

Нагадаємо, що в одній із чеських шкіл у Празі виявили географічну карту Європи, на якій окупована Автономна Республіка Крим позначена тим же кольором, що й Росія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим