Окупанти збираються облікувати кримчан під час пробного перепису населення

Більше 30 відс. жителів окупованого півострова зареєстровані на сайті держпослуг, тому вони можуть взяти участь в пробному переписі населення

Про це повідомила начальник відділу так званого Кримстата Олександра Корнієнко, передає Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Частка кримчан, які отримують державні та муніципальні послуги в електронному вигляді, складає 33,5%. Це дозволяє сподіватися, що велика частина з них візьме участь в цьому електронному пробному переписі. Але скільки насправді візьме участь, ми дізнаємося тільки за підсумками перепису", - сказала Корнієнко.

Вона зазначила, що в цілому планується, що в пробному переписі візьмуть участь близько 10% росіян. При цьому "Кримстат" вже на другий день проведення електронного перепису населення отримав інформацію, що сайт держпослуг працює із затримками.

"Уже зараз, за ​​інформацією з регіонів Криму, сайт держпослуг дещо "гальмує" через дуже велике навантаження. Подивимося, як він буде працювати надалі", - зазначила "чиновниця".

Представники "Кримстату" уточнили, що результати пробного перепису будуть відомі в першому кварталі наступного року.

Пробний перепис населення стартував 1 жовтня і триватиме до кінця місяця. Окупований Крим бере участь тільки в першому - електронному етапі перепису. Захід є одним з етапів підготовки до загального перепису 2020 року.

Нагадаємо, муфтій Духовного управління мусульман Криму Айдер Рустемов заявив, що Росія має на меті залякати проукраїнське населення Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook