Окупанти заявили, що викрили у Керчі мережу наркодилерів

Поліція Керчі викрила кримінальну мережу, що складається з окремих груп наркоділків

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на так зване МВС Криму.

Затримано ватажка і дев'ятьох його спільників. Організатор банди - раніше судимий 38-річний житель Керчі створив цілу систему міжрегіональних поставок ацетильованого опію. Для розширення ринку збуту в окупованому Криму він залучав наркозалежних клієнтів.

"Слідчими було встановлено структуру злочинного співтовариства, спеціалізацію діяльності його членів, схеми отримання оптових партій і збуту заборонених речовин", - повідомили в прес-службі.

Спецоперація по встановленню всіх учасників спільноти проводилася з липня 2017 року по лютий 2018 року. За даними МВС, в організацію входили молоді чоловіки і жінки, а також неповнолітні; всі вони - жителі Криму.

Співучасники працювали за принципами співпідпорядкованості: всі "структурні підрозділи", що входять до мережі, мали свого лідера, ті, в свою чергу, дотримувалися внутрішньої ієрархії. Кожен "підрозділ" дотримувався єдиних принципів роботи і конспірації, а фінансові потоки розподілялися "верхівкою" мафіозної спільноти.

За інформацією оперативників, зловмисники займалися злочинним бізнесом тривалий час. Відносно наркоділків порушено кримінальну справу за статтею "Організація злочинного співтовариства або участь в ньому".

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 12 до 20 років з великими штрафами або довічне позбавлення волі. Крім того, члени злочинної організації будуть притягнуті до відповідальності також і за збут наркотиків у великих і особливо великих розмірах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим