Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту

Міський "суд" окупованої Ялти засудив колишнього керівника Ялтинського торгового порту до 4,5 років у виправній колонії суворого режиму в зв'язку зі зловживанням посадовими повноваженнями

  • Крим
  • 13 листопада 2017 10:22

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

За даними так званого Управління ФСБ по Криму і Севастополю, достовірно знаючи, що очолюване ним підприємство в 2012 році здало в оренду на п'ять років ТОВ "НордШипКом" (Санкт-Петербург) суховантаж "Петро Лідов", керівник порту не вжив заходів для повернення судна. Через це суховантаж, віднесений до категорії "основних засобів" Ялтинського торгового порту, з травня 2014 по червень 2015 року безоплатно використовувався приватною компанією.

Суд встановив, що екс-керівник підприємства умисно використав свої повноваження всупереч інтересам очолюваної ним організації заради вигод і переваг інших осіб. В результаті Ялтинський торговельний порт недоотримав понад 18 млн 890 тисяч рублів законного прибутку в якості плати за оренду майна.

"Крім того, в результаті цих дій бюджетом недоотримані передбачені законодавством податкові відрахування в якості податку на додану вартість та податку на прибуток - 3 млн 400 тис 289 рублів і 3 млн 778 тис 99 рублів відповідно", - уточнили слідчі.

Суд також позбавив засудженого права обіймати посади, пов'язані з виконанням управлінських функцій, на два роки. Його взяли під варту в залі суду.

Нагадаємо, що на службі в окупантів кримська чиновниця присвоїла 300 тис. рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook