Окупанти запустять дрони для охорони Кримського мосту

Система комплексної безпеки Кримського моста повинна включати моніторинг підводного, надводної, повітряної обстановки та протидії терористичній атаці, в тому числі з використанням безпілотних апаратів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

Про це на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань розробки системи комплексної безпеки Кримського моста заявив так званий віце-прем'єр окупованого Криму Ігор Михайличенко.

"Метою робочої групи є створення проекту системи комплексної безпеки транспортного переходу, що включає організаційні, правові, фізичні заходи, що забезпечують максимальний захист від зовнішніх і внутрішніх загроз. У проекті необхідно передбачити моніторинг підводної, надводної, повітряної обстановки і протидію терористичній атаці, в тому числі з використанням безпілотних апаратів", - повідомив Михайличенко.

Будівництво Кримського моста почалося в 2016 році, перша опора мосту була зведена в квітні. Загальна вартість проекту за контрактом з урахуванням витрат замовника становить майже 228 млрд руб. Планується, що автомобільний рух по мосту буде відкрито в грудні 2018 року, а залізничний - до грудня 2019 року.

Нагадаємо, що окупанти готують для Кримського мосту стаціонарну поліцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим