Окупанти заборонили купатися на 30 пляжах Криму

Фахівці кримського "управління" Росспоживнагляду під час контрольного моніторингу виявили 53 нестандартні за мікробіологічними показниками проби морської води

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Були досліджені 4741 проба морської води (4517 - в Криму і 224 - в Севастополі) на мікробіологічні показники, з них 53 проби або 1,11% не відповідали вимогам безпеки за цими показниками", - відзначили фахівці. У "відомстві" уточнили, що всі нестандартні проби виявлені в Криму.

Крім того, на півострові фахівці досліджували 3936 проб на санітарно-хімічні показники, з них вимогам нормативам не відповідала тільки одна. На паразитологічні показники досліджено 1569 проб, всі вони відповідали санітарним нормам.

"За всіма нестандартними пробами морської води були проведені повторні дослідження, всього 53 проби на 31 пляжі, проінформовані адміністрації муніципальних округів і користувачі пляжів. Були введені тимчасові обмеження купання до отримання задовільних результатів досліджень морської води за показниками безпеки", - відзначили в управлінні.

При цьому у відомстві додали, що 15 серпня в акваторії Чорного моря на відстані близько чотирьох км від берега Ялти сталося механічне пошкодження ревізійного люка стічних очисних споруд. Тоді територіальний відділ Росспоживнагляду виніс постанову про обмеження купання. Однак вже 17 серпня в цьому місціі ситуація була виправлена ​​- за результатами досліджень якість морської води відповідало вимогам.

Нагадаємо, що в мережі з'явилися свіжі фото порожніх пляжів в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим