Окупанти визнали Крим регіоном з найбільш недоступним житлом

За даними аналітиків в окупованому Криму найнедоступніше житло - збирати на квартиру в Сімферополі доведеться 4,1 року

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

На підставі даних Центру інформації і аналітики нерухомості, отриманих під час аналізу доходів і цін на житло на первинному і вторинному ринках в регіонах за минулий рік, найнедоступніше житло в Криму: збирати на квартиру в Сімферополі доведеться 4,1 року.

Експерти проаналізували показники в 47 найбільших за чисельністю населення містах на Росії та в окупованому Криму.

З'ясувалося, що всього в восьми містах середньостатистичній сім'ї буде необхідно більше трьох років для накопичення на нове житло на первинному ринку, в інших містах - від двох до трьох років.

Так, за два роки можна накопичити на квартиру в новобудові Челябінська. Москва при цьому знаходиться на 45-му місці з 47 - її жителям потрібно чотири роки, що майже на півтора року менше, ніж в 2013 році.

Найгірше з доступністю житла в Криму. Жителям окупованої кримської столиці доведеться відкладати довгих 4,1 р., щоб обзавестися власною нерухомістю. А бажаючим купити квартиру в Севастополі доведеться працювати на неї 5,3 роки. Понад три роки доведеться також збирати на квартиру в Казані (3,5 року), Нижньому Новгороді (3,1) і Уфі (3), що на Росії.

Нагадаємо, що в окупованому Севастополі обіцяють житло бойовикам з "Л-ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook