UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Окупанти визнали "іноземними агентами" українські ЗМІ, які пишуть про окупований Крим

На Росії Міністерство юстиції визнало дев'ять ЗМІ такими, що виконують функції іноземних агентів

Окупанти визнали "іноземними агентами" у…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ТАСС.

"Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода", "Голос Америки", телеканал "Настоящее время", "Сибір.Реалії", "Кавказ.Реалії", "Idel.Реалії", татаро-башкирська служба "Радіо Свобода" (Azatliq Radiosi) , "Крим.Реалії" і "Фактограф" відповідно до закону РФ "Про засоби масової інформації" визнані іноземними ЗМІ, які виконують функції іноземного агента.

Раніше президент Росії Володимир Путін підписав документ, який запроваджує норми про засоби масової інформації, які виконують функції іноагентів. Згідно з положенням закону, ЗМІ визнається іноагентом при отриманні ним фінансування з-за кордону. Після визнання ЗМІ буде обмежено в правах, на нього також будуть поширюватися обов'язки, передбачені для некомерційних організацій - іноагентів. За порушення законодавства їм також загрожуватиме аналогічна для таких організацій відповідальність.

Нагадаємо, 22 вересня підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя оголосив вирок кримському журналісту, автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" Миколі Семені. Журналісту призначено покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook