Окупанти визнали Крим одним з найбідніших регіонів Росії

Окупований Крим посів 59-е місце серед регіонів Росії по купівельній спроможності жителів малих і середніх населених пунктів

Аналіз провело РІА "Рейтинг" на основі муніципальної та регіональної статистики з урахуванням середньої вартість фіксованого набору товарів і послуг за 12 місяців 2018 року, передає Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Середня зарплата кримчан, що мешкають в населених пунктах з населенням менше 200 тисяч чоловік, а це все міста і села за винятком Сімферополя, в 2018 році склала, згідно з офіційними даними, 25 тисяч 800 рублів на місяць. Це на 19% менше, ніж у жителів кримської столиці.

Співвідношення зарплати в малих і середніх населених пунктах регіону до вартості фіксованого набору товарів і послуг становить 1,77. За цим показником окупований Крим увійшов до числа 25 найбільш бідних регіонів Росії.

Фіксований набір товарів і послуг складається з 83 позицій: в нього входять 30 видів продовольчих товарів: від хліба, м'яса і овочів - до пельменів, тортів, жувальної гумки і цукерок, 41 вид - непродовольчих товарів і 12 видів послуг, включаючи стрижку, відвідування лазні і користування Інтернетом.

За співвідношенням зарплати до вартості фіксованого набору товарів і послуг визначається купівельна спроможність населення.

Нагадаємо, що у російському "Міністерстві охорони здоров'я" Криму визнали гостру нестачу медиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим