Окупанти виставлять на продаж рекреаційний комплекс Коломойського у Криму

"Державна рада" дала згоду на відчуження частини майна рекреаційного комплексу Nautilus в Гурзуфі, що до окупації належав українському олігарху Ігорю Коломойському

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

Таке рішення прийнято на засіданні "парламенту" сьогодні, 28 лютого. Згідно з документом, відчуження 47 об'єктів комплексу планується продати на відкритому аукціоні.

Раніше, в грудні 2017 року, кримські "депутати" погодили відчуження дев'яти об'єктів Nautilus. Виручені кошти передбачається направити на компенсацію вкладів кримчан в українських банках.

Раніше маріонетковий глава Криму Сергій Аксьонов повідомив, що влада півострова знаходиться в активному пошуку потенційних покупців об'єктів, які раніше належали українському олігарху Ігорю Коломойському.

За словами Аксьонова, за два роки в регіоні було продано таке майно на 1,8 млрд рублів. Загальна сума заборгованості перед екс-вкладниками "ПриватБанку" в Криму становить понад п'ять млрд рублів.

Нагадаємо, що окупанти не можуть продати "віджаті" в олігарха АЗС.

В 2018 році окупаційна "влада" Криму планує продати декілька квартир Коломойського в Ялті, які оцінюються в 330 млн. руб., близько 30 АЗС і склад ПММ на суму не менше 558 млн. рублів.

У 2016 році окупанти розпродали шість об'єктів українського олігарха на суму близько 1,5 млрд. руб., в тому числі санаторій "Форос" за 1,2 млрд. руб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook