Окупанти виселяють на вулицю понад 300 сімей у Феодосії

Після виборів влада Феодосії готується виселити в нікуди понад 300 сімей - на їхню житлоплощу претендує Міноборони Росії

Про це пише Depo.Кропивницький з посиланням на primechaniya.ru.

Підстава - гуртожитки, в яких з 1970 років живуть сім'ї, розташовані на територіях колишніх військових містечок. Мешканці наполягають на давно обіцяній їм передачі будівель у власність міста.

Як розповіла мешканка гуртожитку, розташованого у провулку Танкістів, 24, Наталія Царьова, у 2014 році після анексії півострову рішенням "Держради" Республіки Крим "Про незалежність Криму" все майно республіки націоналізували і перевели в державну власність.

26 березня 2016 року на засіданні сесії міськради Феодосії вирішили прийняти гуртожитки в муніципальну власність. Документ передали в "Мінмайна" Криму для підписання акту прийому-передачі.

В цей же час від Міноборони мешканці гуртожитку почали отримувати повідомлення про виселення.

22 серпня 2016 року мешканці отримали лист з органів міської влади про те, що на підставі внутрішнього розпорядження "Мінмайна" Криму передає гуртожиток за адресою провулок Танкістів, 24, військовим. "Це нам офіційно вже заявили", - зазначила Царьова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Росія