Окупанти відкрили у Ялті "міжнародний" економічний форум

Сьогодні, 19 квітня, в окупованому Криму розпочав роботу так званий IV Ялтинський міжнародний економічний форум, на який приїхали прибічники анексії півострова та ватажки невизнаних "країн"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

У "міжнародному" заході, який триватиме до 21 квітня, беруть участь три тисячі учасників з більш ніж 60 країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки.

Робота форуму розпочалася з відкриття виставки "Крим - територія успіху" і виставки партнерів форуму. Також відбулася церемонія гасіння поштової листівки, присвяченій відкриттю форуму, в якій взяв участь міністр економіки і зовнішньої торгівлі розбитої війною Сирії Самер Халіль.

В урочистій церемонії відкриття форуму взяв участь самопроголошений "голова" Криму Сергій Аксьонов. Він привітав учасників ЯМЕФ і зазначив, що на форумі сформувався "потужний загін вірних друзів", а також не забув згадати "російський Крим".

З вітальними словами до учасників ЯМЕФ також звернулися "президент" самопроголошеної Південної Осетії Анатолій Бібілов, депутат німецького Бундестана Маркус Фронмайер, віце-мер австрійського міста Лінц Детлеф Віммер, співголова Фонду ЯМЕФ Андрій Назаров, повноважний представник президента Росії в Північно-Кавказькому федеральному окрузі Олег Белавенцев.

Форум організував окупаційний "уряд" Криму.

Нагадаємо, на організацію окупаційного економічного форуму в Ялті виділили 3 млн рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим