Окупанти віддали чотири санаторії в Криму дружині путінського речника

Окупанти продали або віддали засекреченим власникам санаторії "Юність", "Піонер", "Червоний маяк" і санаторій імені Семашко в окупованому Сімеїзі, які раніше "віджали" в України

Про це пише блогер "Кримський бандерівець", посилаючись на повідомлення місцевих джерел, передає Depo.Крим.

За даними джерел, власницею об'єктів стала дружина прес-секретаря Путіна Тетяна Навка. Окупанти не розкривають ніякої інформації, а місцеві жителі шоковані тим, що відбувається, тому що пляжі біля санаторіїв, скоріше за все, стануть недоступними, як це вже сталося з пляжем "Черевик", заборона на відвідування якого вилилася в мітинг, на якому жителі Криму просили в Путіна порятунку.

Раніше жителі селища писали листи Путіну і Аксьонову, щоб перераховані вище санаторії залишилися "в структурі Міністерства охорони здоров'я".

Крім того, співробітники санаторіїв, які проживають в його гуртожитках, готуються до виселення, а самі санаторії, як наприклад, "Червоний маяк" з 95-річною історією, що спеціалізується на лікуванні туберкульозу, закривають.

В статті "Сімеїз з речами на вихід" місцеві журналісти резюмують: "Через те, що санаторії припиняють своє існування, роботи в селищі майже немає. Населення зосереджується на здачі житла в оренду і обслуговуванні туристів. Тому сімеїзці вимагають зберегти доступ на пляжі і в парки як умову приватизації виставлених на продаж санаторіїв. Жителі селища ще пам'ятають часи, коли все було відкрито. Сімеїз перетворюється на закрите дачне селище. Його населення (близько 2000 осіб) при цьому стане надмірним: для обслуговування приватних маєтків досить п'яти сотень душ. Що робити з рештою? Відселяти?".

Нагадаємо, що підконтрольна Росії окупаційна влада Криму дозволила продаж санаторіїв, готелів та інших об'єктів у Ялті, Феодосії, Сімферополі та Чорноморському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook