Окупанти вибрали дні, коли перекриватимуть Керченську протоку

Мінтранс Росії приступив до розробки рішення, на підставі якого буде вводитися заборона на рух суден у районі будівництва мосту

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ЦТС.

Відповідний проект наказу відомства "Про встановлення заборонених для плавання районів в районі будівництва транспортного переходу через Керченську протоку", з'явився на державному сайті окупантів щодо підготовки регулятивних актів.

Пропонується ввести заборону на рух кораблів і суден на такі дати: 3-6, 8-10, 14-21 та 28-31 серпня, а також 1-4 вересня 2017 року. Забороний район включатиме акваторію Керченської протоки, обмежену береговою лінією Криму і відрізками прямих ліній, що з'єднують точки з нижченаведеними координатами:

45 ° 20'46 "N 36 ° 36'03" E - мис Єнікале, північ Керчі;
45 ° 19'30 "N 36 ° 39'33" E - приблизно на три км на південь від по острову Лисий від порту Кавказ;
45 ° 14'58 "N 36 ° 34'41" E - південний край острова Тузла;
45 ° 15'06 "N 36 ° 25'44" E - міський пляж, південь Керчі.

"У забороненому районі плавання всіх суден і кораблів, за винятком кораблів і суден Військово-Морського Флоту, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також судів, що беруть участь в технологічному процесі будівництва об'єкта" Транспортний перехід через Керченську протоку ", забороняється", - йдеться в проекті наказу Мінтрансу Росії.

Капітан морського порту Керч буде забороняти/дозволяти рух суден після отримання відповідної інформації від дорожнього агентства. При цьому вона повинна бути надана в порт не менше, ніж за 24 години до початку або закінчення будівельних робіт, що перешкоджають руху суден, зі спорудження транспортного переходу через протоку.

Нагадаємо, окупанти запустили онлайн трансляцію будівництва мосту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим