Окупанти в анексованому Криму провели навчання щодо захисту об'єктів від ударів безпілотників - ЗМІ

Військові російського Південного військового округу відпрацювали захист об'єктів в анексованому Криму від ударів безпілотних літальних апаратів умовного противника

Про це 27 вересня повідомляє "ТАСС" з посиланням на прес-службу Південного військового округу, передає Depo.Крим.

За інформацією видання, фахівці РЕБ (радіоелектронна боротьба) ЮВО в Криму на навчаннях відпрацювали прикриття військових об'єктів від бомбометання з безпілотників терористів. В ході спеціальних навчань військовослужбовці на штатній техніці зробили марші в призначені райони і виконали нормативи з розгортання сучасних комплексів і станцій РЕБ.

У навчаннях були задіяні станції радіоелектронного придушення "Житель", "Красуха" і "Борисоглібська", а також мобільні комплекси РЕБ "Леєр". Відпрацьовувалися пеленгування і аналіз джерел радіовипромінювань з дронів противника, які проводять розвідку цілей для бомбометання, постановку радіоперешкод, відзначає видання.

"Відпрацьовано завдання з ведення повітряної розвідки, виявлення і визначення точок зв'язку супротивника для подальшого їх вогневого ураження. Основною метою заходу ставилося вдосконалення рівня професійної підготовки фахівців РЕБ при виконанні завдань з прикриття об'єктів від несанкціонованого ведення розвідки безпілотними апаратами противника", - цитує видання прес-службу.

Нагадаємо, що підрозділи берегової оборони у складі 600 окупантів відпрацювали на полігоні під Сімферополем тактику "Сирійської валу" .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим