Окупанти тягнуть кримчан у військкомати

Жителі Феодосії скаржаться, що багатьом чоловікам непризовного віку приходять повістки у військкомати

Про це пише Depo.Кропивницький з посиланням на "Кафу".

Як пояснив "начальник" відділу військового комісаріату в містах Феодосія і Судак Анатолій Костенко, за рішенням міністра оборони Росії розпочата раптова перевірка бойової готовності військ Південного, Західного та Центрального округів. Навчання проходять з 25 по 31 серпня, в них так само брали участь Балтійський і Чорноморський флоти, повітряно-космічні сили, повітряно-десантні війська.

Військові комісаріати Західного, Центрального, Східного і Південного, до якого "належить" Феодосія, військових округів, отримали сигнали на приведення в бойову готовність. У зв'язку з цим ведеться робота з виклику з запасу фахівців для комплектування підрозділів.

"Ми сповіщаємо громадян, які перебувають у запасі, про те, що їм необхідно стати на облік. Два роки тому ми всіх, хто проживає в Феодосії, автоматом поставили на облік, але за цей час хтось помер, хтось на сезонних роботах, ми повинні перевірити ще раз і уточнити біографічні дані всіх військовозобов'язаних запасу. Що і відбувається зараз. Команди відрядити когось ми не отримували, і навряд чи отримаємо", - пояснив "військовий комісар".

Відмова від отримання повістки тягне за собою адміністративний штраф у розмірі 500 рублів для громадянина і неприємності для підприємства, на якому він працює. Співробітники військкомату мають повноваження складати протоколи і передавати їх до правоохоронних органів для проведення оперативно-розшукових заходів, якщо військовозобов'язаний запасу навмисно приховує своє місцезнаходження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook