Окупанти створюють підтримку Путіна в Криму за допомогою "кишенькових" громад

В окупованому включеному Криму заявляють про підтримку кандидата в президенти Росії Володимира Путіна на майбутніх виборах

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Крим.Реалії".

Зокрема, голосувати за Путіна закликає голова організації "Українська громада Криму" Анастасія Гридчина. При цьому жінка також є членом "Молодої гвардії "Єдиної Росії".
Про намір підтримати Путіна також оголосили так звана Громадська рада кримськотатарського народу і організація "Кирим бірлігі". Її керівник Сейтумер Німетуллаєв заявив, що кримські татари "бачать своє майбутнє виключно в складі Росії" Німетуллаєв раніше керував Генічеської РДА Херсонської області і був депутатом місцевої ради від Партії регіонів.

Засновник і активіст Українського культурного центру в Криму Леонід Кузьмін зазначає, що "Українська громада Криму" - це проросійська копія справжньої організації.

"Всі подібні організації російська влада створює в Криму тільки з однією метою: показати стабільність, як добре живеться українцям і кримським татарам в окупації. Примітно, що сама назва "Українська громада Криму" вкрадене: до анексії працювала справжня "Українська громада Криму", її очолював Владислав Хмеловський", - пояснив Кузьмін.

Глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв у свою чергу стверджує, що організації на зразок "Кирим бірлігі" складаються з колаборантів і не є кримськотатарськими ні по суті, ні за змістом, ні за діями.

"У них набирають і представників інших національностей. Звичайно, є одиниці, кому зараз добре живеться і хто не помічає знищення кримськотатарської мови, культури. Не можна по них судити про справжню позицію нашого народу… Так що колаборанти можуть говорити що завгодно, але кримські татари як народ в більшості своїй на майбутні російські вибори не підуть", - сказав Смедляєв.

Нагадаємо, у Раді ініціюють звернення до світу через "кримські" вибори Путіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Путін