Окупанти створили групу з безпеки енергомосту, газопроводу Крим-Кубань і Кримського мосту

Самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов розпорядився створити робочу групу з розробки заходів безпеки Кримського моста, енергомоста і газопроводу Крим - Кубань

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на сайт "КримІнформ".

"Створити міжвідомчу робочу групу з питань розробки проекту системи комплексної безпеки транспортного переходу через Керченську протоку, електромережевого енергомоста Краснодарський край - Кримський півострів і газопроводу в складі згідно з додатком до цього розпорядження", - зазначено в документі.

Очолив групу "віце-прем'єр" Ігор Михайличенко. Передбачається, що його заступником стане заступник начальника "управління" ФСБ по Криму Ігор Юшков. До групи також увійшли заступник голови Держкомітету дорожнього господарства Алла Кучинська, заступник міністра палива та енергетики Дмитро Надточаєв. Також передбачається, що в групу ввійдуть керівник ділянки транспортної безпеки у відокремленому підрозділі в станиці Тамань ТОВ "Будгазмонтаж" (підрядник будівництва Кримського моста) Сергій Піклун, а також представники Росгвардіі, Чорноморського флоту, ФСБ та інші.

Магістральний газопровід з Кубані до Криму був введений в експлуатацію в кінці 2016 року. У 2016 році також стартувало будівництво Кримського моста, автомобільний рух по якому планується ввести цього року.

Нагадаємо, що близько тижня тому після завершення пусконалагоджувальних робіт в експлуатацію офіційно ввели енергоміст Кубань - Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим