Окупанти розтрощили приміщення фонду "Крим"

В окупованому Сімферополі стався напад на будівлю БО "Фонд "Крим".

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" повідомив генеральний директор фонду, член Меджлісу кримськотатарського народу Різа Шевкієв, пише Depo.Кіровоград з посиланням на "QHA".

"Вкотре проявилося "обличчя" окупантів Криму. Цього об'єктом розбою стала будівля БО "Фонд "Крим", розташована за юридичною адресою фонду на вулиці Жидкова, 40, Сімферополя. Треба зауважити, що стиль розбою не змінився. Прокуратурою виносяться постанови, судами без розбору виносяться рішення про арешт майна, судові пристави швиденько відселяють людей, і через деякий час невідомі (лише для нас), влаштовують погром будівлі і майна фонду. На що перетворили будівлю по вулиці Шмідта 2, ви бачили, а ось на що вони перетворили будівлю на вулиці Жидкова, 40. Добре, там не було людей..." - написав Шевкієв.

Окупанти розтрощили приміщення фонду "Крим" - фото 1

Окупанти розтрощили приміщення фонду "Крим" - фото 2

Окупанти розтрощили приміщення фонду "Крим" - фото 3

Щодо благодійного фонду "Крим" після анексії півострова "правоохоронні органи Криму" порушили низку кримінальних справ і відкрили адміністративні провадження.

"Арбітражний суд" Криму ухвалив рішення про вилучення будівлі, що належить благодійній організації "Фонд "Крим" на вулиці Шмідта, 2, в Сімферополі, де раніше розташовувався Меджліс кримськотатарського народу, на користь держави як об'єкту культурної спадщини.

16 вересня 2014 року в будівлі Меджлісу кримськотатарського народу на Шмідта "правоохоронці" провели 12-ти годинний обшук. В результаті - вилучено документи, протоколи, USB-флеш-накопичувачі, касети, ісламська література і комп'ютери.

17 вересня в будівлю Меджлісу нагрянули судові пристави з попередженням про арешт даної будівлі і ще шести об'єктів, що знаходяться на балансі БО "Фонд "Крим".

Після цього з будівлі фонду вигнали силою всі громадські організації і навіть власника під приводом того, що окупантам не до вподоби ті чи інші особи, і що будівля є пам'яткою культурної спадщини.

Після взяття під охорону будівлі фонду приміщення перетворили на сміттєзвалище.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим