Окупанти розділили "Крименерго" на дві компанії

Окупаційний "уряд" Криму своєю постановою схвалив реорганізацію "Крименерго", виділивши зі структури держпідприємства нову компанію

  • Крим
  • 29 листопада 2017 10:08

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Крим.Реалії.

"Реорганізувати державне унітарне підприємство Крим "Крименерго" у формі виділення з нього державного унітарного підприємства "Мережева компанія "Крименерго", - сказано в документі.

У постанові зазначається, що виділена компанія займеться передачею і розподілом електроенергії, діагностикою, експлуатацією, ремонтом електричних мереж та інших об'єктів електромережевого господарства. Штат новоствореного підприємства сформують за рахунок зменшення штатної чисельності "Крименерго".

Після анексії півострова, в квітні 2014 року підконтрольний Росії кримський "парламент" прийняв рішення про створення державного комунального підприємства "Крименерго".

У жовтні у відставку пішов гендиректор "Крименерго" Віктор Плакида, який керував підприємством майже три роки і став його першим начальником, після того як воно було "націоналізоване".

Спочатку "Крименерго" тільки інвентаризувало існуючі об'єкти електроенергетики. Паралельно з цим в Криму функціонувала однойменна приватна компанія "Крименерго", яка входила в групу ДТЕК, що належить українському бізнесмену Рінату Ахметову. Він зажадав від окупантів компенсації 500 млн доларів за вкрадене майно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook