Бджолу готують у символи столиці окупованого Криму

Окупаційна адміністрація Сімферополя розробить жартівливий образ бджоли і почне популяризувати його як символ міста

Про це сьогодні журналістам повідомив глава "адміністрації" Ігор Лукашев, передає Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Ми цю тему будемо розвивати. Саму тему бджоли як символу міста в якихось скульптурних виконаннях. Зробимо її в жартівливому стилі, олюднимо, зробимо в різних формах. Буде символ в різних варіантах: і в графічному, і ляльки, і статуетки", - повідомив він.

Крім того, в місті будуть з'являтися зображення бджолиних стільників. За словами Лукашева, вони вже почали з'являтися на об'єктах міської інфраструктури. Зокрема, зображені на нових лавках, подарованих місту однією з будівельних компаній.

Раніше Лукашев повідомив, що "влада" розробить символ Сімферополя за прикладом Йошкіна кота з Марій Ел або Чижика-Пижика з Санкт Петербургу.

Зображення бджоли як символу користі зображене на гербі Сімферополя, оскільки його назва перекладається як "місто користі" або "місто - збирач".

Нагадаємо, що незважаючи на такі кволі спроби "влади" повернути туристів на півострів, на Росії пройшла мода на відпочинок у Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим