Окупанти пустять на продаж віджатий в України санаторій "Дюльбер" у Ялті

Так зване міністерство майнових і земельних відносин окупованого Криму обрало компанію для проведення незалежної оцінки санаторного комплексу "Дюльбер" (Кореїз, Ялта) перед його приватизацією

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Зараз проводиться необхідна експертиза для визначення початкової вартості комплексу. "В даний час суб'єктом оціночної діяльності проводяться заходи щодо проведення оцінки ринкової вартості зазначених акцій", - повідомили у "міністерстві".

Після отримання звіту про ринкову вартість акцій "Санаторію "Дюльбер" окупаційне міністерство ухвалить рішення про умови приватизації майна.

Продаж санаторного комплексу "Дюльбер" передбачений скоригованим планом приватизації на 2018 рік, який "Радмін" Криму затвердив 28 лютого.

Раніше аналогічне рішення приймалося в 2015, 2016 і 2017 роках, проте комплекс так і не був проданий через відсутність купівельного попиту.

Торік його оцінювали в 52,9 млн рублів. Санаторний комплекс "Дюльбер" - здравниця загального санаторного профілю. До окупації він належав апарату управління справами Верховної ради України, об'єднує сам санаторій "Дюльбер", санаторій "Морський прибій" і дачне відділення "Місхор". У 2014 році був "націоналізований" "Державною радою" Криму.

Нагадаємо, що окупанти виставляють на продаж рекреаційний комплекс Ігоря Коломойського у Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим