UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Окупанти прозвітували, що кримські діти вивчають українську

Але українську мову в окупованому Севастополі дозволили вивчати лише факультативно

Окупанти прозвітували, що кримські діти…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Школярі анексованого Севастополя з нового навчального року почали вивчати українську мову. Дисципліна не є обов'язковою - її вивчають за бажанням, стверджують в підконтрольному Росії "уряді" міста. Як повідомив агентству ТАСС директор департаменту освіти і науки уряду Севастополя Ігор Бєлозьоров, перед початком навчального року департамент отримав перші прохання на введення уроків української мови. "По лінії вивчення рідних мов в цьому році до російської і кримськотатарської додається українська", - сказав він.

За його словами, "викладання кримськотатарської мови, як національної, вже ведеться в школах Севастополя". Її викладають в різних форматах - як факультативи і як обов'язкові уроки для дітей різного віку, пояснив чиновник.

У департаменті севастопольського уряду відзначили, що російську мову в місті вивчають понад 41 тис. Дітей, українську - близько 180, стільки ж кримськотатарську.

Підтвердження даної інформації з інших джерел немає.

Російська влада анексованого Криму звела до мінімуму кількість годин кримськотатарської та української мов в загальноосвітніх школах. Про те, що влада позбавляє кримських татар можливості вивчати рідну мову в школах, повідомляли представники Меджлісу кримськотатарського народу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook