Окупанти прозвітували, що виплатили сім'ям загиблих у Керчі 37 млн рублів

Російська "влада" анексованого Криму сплатила 37,5 мільйонів рублів (тобто близько 16 мільйонів гривень) для допомоги постраждалим і сім'ям загиблих внаслідок нападу на політехнічний коледж у Керчі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Радіо Свобода".

"Станом на 29 жовтня 2018 року були здійснені виплати на загальну суму 37,5 мільйонів рублів, в тому числі 20 мільйонів рублів сім'ям загиблих. Також 17,5 мільйонів рублів спрямовані на виплату одноразової допомоги 35 громадянам – по 500 тисяч рублів на постраждалого", – зазначила заступниця голови підконтрольного Росії уряду Криму Алла Пашкунова.

Крім того, також триває збір необхідних документів для виплати коштів п'ятьом постраждалим, які знаходяться на лікуванні в Москві, і шістьом, що лікуються в Краснодарі.

За повідомленнями, з резервного фонду уряду Росії надійшли кошти в обсязі 38,5 мільйонів рублів. З цих грошей виплачено одноразову допомогу в рівних частинах 33 членам сімей загиблих у політехнічному коледжі. Окрім цього, одноразова допомога на поховання становить 18 тисяч рублів на кожного загиблого.

Нагадаємо, що у лікарнях окупованого Криму залишаються 25 постраждалих від теракту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим