Окупанти провалили ремонт траси між Севастополем та Сімферополем

Ремонтні роботи на ділянці траси Севастополь - Сімферополь в районі села Поворотне, де на початку березня стався зсув, затягнулися вже більш ніж на місяць

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

"Підрядники дуже серйозно затягнули терміни, плюс не доробили деякі види робіт, і ми не бачимо від них виконавчої документації. Прострочення становлять понад місяць", - повідомив директор так званого департаменту транспорту і дорожньо-транспортної інфраструктури міста Ігор Титов, заявивши, що відповідальний підрядник вже отримав половину належної за контрактом суми.

Чиновник зазначив: "Був виплачений аванс, частково прийняті роботи. В цілому вони отримали близько 50%". При цьому він підкреслив, що субпідрядники не отримують грошей від підрядника, який "не платить".

Нагадаємо, що зсув пошкодив 52-й кілометр траси Севастополь-Сімферополь на початку березня, коли талі води підмили схил під дорогою.

Як з'ясувалося пізніше, дренаж під трасою не чистився десятиліттями. 10 березня дорогу закрили, транспорт пустили через Любимівку і Північну. Пізніше був відремонтований новий об'їзд - через село Поворотне: на місці зсуву в схил довелося забивати багатометрові палі.

Тоді ще т.в.о. "губернатора" Дмитро Овсянников обіцяв, що об'єкт буде завершено 28 липня. Після цього терміни здачі об'єкта переносили ще кілька разів. 16 серпня траса Сімферополь - Севастополь була відкрита для руху без введення в експлуатацію. 21 серпня окупаційна влада Севастополя в черговий раз назвала термін офіційного завершення ремонту ділянки дороги на Сімферополь - 12 вересня.

Нагадаємо, що окупанти вимагають у будівельників Керченського мосту включити космічні темпи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook