Окупанти пропонують закрити для автівок приморські міста Криму

Експерти академії народного господарства і державної служби при президенті Росії пропонують обмежити в'їзд особистих машин в приморські міста Криму та стометрові зони біля моря

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ТАСС.

Така пропозиція представлена у концепції розвитку окупованого Криму. У тексті запропонували обмежити пересування на власних автомобілях по узбережжю півострова. При цьому обмеження не торкнуться громадського транспорту та спецтранспорту, а для вантажних автомобілів передбачається введення спеціальних годин для доставки товару.

Також експерти вважають за необхідне ввести систему платних парковок і платний в'їзд в населені пункти Південного берегу Криму і підвищити штрафи за паркування в недозволених місцях.

"Звичайно, будемо вивчати пропозиції", - сказала головний архітектор маріонеткового уряду Криму Ірина Соловйова.

За її словами, "влада" регіону, як і туристи, бачать, як в високий літній сезон курортні міста і селища Криму задихаються від транспорту, але вирішувати проблему потрібно комплексно. "Ми цю проблему бачимо, але до її вирішення треба йти, і ми йдемо до неї. Інше питання, що коштів буде потрібно дуже багато. На ті ж парковки і так далі. До вирішення цього питання потрібно залучати комерцію, щоб не бюджетні кошти були витрачені ", - розповіла Соловйова.

Як з'ясувалося, проблема для парковок є у виділенні земельних ділянок. Окрім цього, у Криму немає об'їзних доріг. Тому через нестачу коштів у короткочасній перспективі окупантам втілити свою концепцію навряд чи вдасться.

Нагадаємо, що окупанти не пропускали автівки, які прямували з материкової України до анексованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим