Окупанти продовжують репресії проти кримських татар

Силовики російських окупантів рано вранці прибули для обшуку до кримськотатарського активіста Різи Ізетова в село Строганівку Сімферопольського району

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на QHA.

— Сьогоднішній день почався з обшуків в домі активіста Різи Ізетова! Продовжуються репресії проти кримськотатарських громадських активістів, кримських мусульман, представників корінного народу Криму! "Стаття звинувачення" - Він просто не боїться говорити те, що думає, розповідати про порушення прав, має принципову політичну позицію і приходить до сусіда, співвітчизника, коли у нього біда! Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук адвокат Еміль Курбедінов.

Журналіст Антон Наумлюк зазначив, що перед обшуком російські силовики взяли район в оточення. В 09:00 обшук був завершений. Різу Ізетова після проведення слідчих дій забрали. Адвокат поїхав за ним. Про це розповіла на своїй сторінці Лутфіє Зудієва.

Нагадаємо, у Сімферополі 30 березня затримали українського журналіста Тараса Ібрагімова і громадських активістів Усмана Арифмеметова (Османа Арифма) і Різу Ізетова. У них забрали документи і тримали в підвалі сімферопольського Центру протидії екстремізму. Пізніше Арифмеметова відпустили, а незабаром вийшли на свободу і Тарас Ібрагімов з Різою Ізетовим. Також Різа Ізетов був затриманий окупантами влітку 2015 року за участь у мирному зібранні і отримав адмінпокарання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим