Окупанти призначили нового командувача Чорноморським флотом

Командувати Чорноморським флотом ВМФ, що базується в окупованому Севастополі, буде віце-адмірал Олександр Моісеєв

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Нинішній Командувач ЧФ адмірал Олександр Вітко пішов на підвищення, ймовірно на посаду заступника головнокомандувача ВМФ. Про свою відставку з посади він заявив під час урочистих зборів до 9 травня.

Вітко відомий як один з головних виконавців наказів про Криму. Окрім того, під його командуванням кораблі і підрозділи флоту проводили навчання в Середземному морі і в Сирії.

Новий командувач, Олександр Моїсеєв - підводник, один з небагатьох офіцерів, хто двічі нагороджений орденом Мужності. Спочатку - на посаді старшого помічника командира атомного підводного човна (АПЧ) "Карелія", за перший в сучасній історії на Росії похід до Північного полюса в 1994 році. Вдруге - за керівництво переходом АПЛ "Рязань" з Північного на Тихоокеанський флот. Цей похід проходив під кригою Арктики в 2008 році.

У лютому 2011 року указом президента за мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов'язку, капітану 1 рангу Олександру Моісеєву було присвоєно звання героя Росії. Видання не повідомляє про завдання, за які Моісеєву присвоїли звання героя.

Нагадаємо, що у квітні розвідка попередила про підвищену активність російських кораблів в Азовському морі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook