Окупанти приписали Крим до регіонів з епідемією ВІЛ

За даними російського Міністерства охорони здоров'я більше 70% нових випадків зараження реєструється всього в 23 регіонах країни, серед них опинився і окупований Росією Крим

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ІА "Новий день".

За даними експертів, захворюваність в регіоні буде тільки рости. Більш того, Крим увійшла в число 13 суб'єктів держави-агресора, де рівень зараженості вірусом імунодефіциту перевищує 1% від загального числа жителів.

З територій Півдня це єдиний регіон з таким високим показником. У своєрідному рейтингу поширеності інфекції Крим займає 13 місце з показником 1004 заражених на 100 тисяч жителів.

На думку академіка, завідувача відділом по профілактиці і боротьбі зі СНІДом Центрального НДІ епідеміології Росспоживнагляду Вадима Покровського, ситуація в Криму і ще 12 найбільш проблемних регіонах може характеризуватися як генералізована епідемія, коли кількість вагітних жінок з ВІЛ від їх загального числа серед жителів регіону досягла 1% . "Зазвичай, коли в регіоні заражено ВІЛ більше 1% населення, вагітних жінок з ВІЛ приблизно такий же відсоток", - цитує вченого РБК. Покровський прогнозує, що найближчим часом відсоток населення, зараженого ВІЛ зростатиме.

Нагадаємо, що у Сімферопольському СІЗО, де перебуває кримськотатарський активіст Едем Бекіров, почалася епідемія кору, і це загрожує його життю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим