Окупанти припинили подачу води з Білогірського і Тайганського водосховищ на схід Криму

Окупанти вимушено припинили скидання води з Білогірського і Тайганського водосховищ на потреби східних регіонів анексованого півострова

  • Крим
  • 27 листопада 2017 09:47

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Крим.Реалії.

"Наповнення наливних водосховищ (Феодосійського, Станційного, Ленінського, Самарлинського) здійснюються шляхом перекидання обсягів води з Білогірського і Тайганського водосховищ по руслу річки Біюк-Карасу через комплекс гідротехнічних споруд в Північно-Кримський канал. У зв'язку з мінімальними обсягами води в Білогірському і Тайганському водосховищах, скидання води з цих водосховищ припинене", - повідомив координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров з посиланням на дані комітету по водному господарству і меліорації "уряду" Криму.

Білогірське водосховище розташоване в руслі річки Біюк-Карасу, що бере свій початок найбільш повноводної річки в Криму - Карасу-Баші.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, постачання води на півострів припинили.

Нагадаємо, що східна частина півострова залишається однією з найбільш посушливих.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим