Окупанти приховають дані про закупівлі кримських підприємств через нові санкції США

На Росії уряд запропонував перевести на закритий торгівельний майданчик закупівлі 126 компаній через можливе розширення санкцій США

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Комерсант".

"Список з 126 компаній, конкурентні закупівлі за участю яких уряд після 15 грудня може перевести з відкритих майданчиків в закриту систему закупівель по оборонзамовленню (майданчик Сбербанку), згадується в проекті програми до директив уряду органам управління держкомпаній. Значна їх частина знаходиться в держвласності. Самі директиви затверджені першим віце-прем'єром Ігорем Шуваловим 24 листопада", - повідомляє видання.

Включені в список компанії - це контрагенти державних акціонерних товариств, відомості про угоди яких будуть анонімізувати. У виданні наголошується, що повноцінно це буде можливо тільки після того, як Держдума прийме законопроект уряду, анонімізуючий операції і звітність низки компаній, які потраплять або можуть потрапити під нові санкції США. "Судячи з усього, "список 126" відображає ідеї уряду про те, на кого можуть бути розширені санкції в 2018 році", - повідомляє видання.

У список, який публікує видання, увійшли кримські банки РНКБ, "Генбанк", ЧБРР, "Севастопольський морський банк" і низка інших фінустанов, що працюють на окупованому півострові. Крім банків, до переліку потрапили найбільші кримські суднобудівні заводи "Залив" і "Море", а також виноробні компанії "Массандра", "Новий Світ", "Магарач", держпідприємства "Чорноморнафтогаз", "Феодосійський оптичний завод", "Кримські морські порти", кіностудія "Ялта-фільм". На закриті торгові майданчики Уряд планує перевести генпідрядника та замовника будівництва Кримського моста - ТОВ "СГМ" і ФКУ Упрдор "Тамань", а також інших учасників проекту та субпідрядників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook