Окупанти повідомили, коли почнуть сортувати сміття на заводі під Сімферополем

Тимчасовий сміттєсортувальний завод почне роботу в окупованому Сімферополі в липні

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Планова дата введення в експлуатацію мобільного комплексу - липень поточного року. Термін його експлуатації складе три роки, після цього завод буде демонтовано, - сказав керівник будівельного проекту Максим Копєйкін. - Потужність споруджуваного комплексу - близько 150 тисяч тонн твердих комунальних відходів на рік. Він зможе взяти на себе весь обсяг сміття, вироблений містом. Введення в експлуатацію комплексу не відіб'ється на діючому тарифі на вивіз твердих комунальних відходів".

За словами керівника проекту, зараз ведуться роботи з монтажу мобільних конструкцій ангарного типу. У закритих приміщеннях розмістяться сортувальні та дробильні лінії. Також комплекс буде включати компостні поля і зрошувачі.

"Глава" окупаційної адміністрації Сімферополя Ігор Лукашев в свою чергу додав, що паралельно з переробкою сміття робота заводу дозволить вирішити ще одну важливу для кримської "столиці" задачу - отримати ґрунт для рекультивації закритого полігону в Кам'янці.

Потреба в сертифікованих глинистих ґрунтах і компості, які можуть використовуватися при проведенні рекультивації, оцінюється в 2 мільйони кубометрів.

Подібні обсяги, придатні для виїмки, відсутні і в місті, і в прилеглих районах, а доставка їх з віддалених місць значно підвищить вартість проекту по рекультивації.

Полігон ТКВ у Кам'янці був закритий в кінці 2016 року. Восени минулого року Лукашев заявив, що як тимчасовий захід з організації збору та вивезення твердих комунальних відходів (ТКВ) в місті з'явиться сміттєсортувальний завод.

Нагадаємо, що в окупованому Криму стає все більше засмічених територій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #сміття