Окупанти поставили у Криму новітні системи ППО

У Криму заступили на бойове чергування новітні російські радіолокаційні станції (РЛС) "Небо-М". Установки контролюють повітряний простір над усім Чорним морем

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Події Криму".

"Небо-М"належить до міжвидових РЛС великих і середніх висот і вважається найдосконалішою в своєму класі. Система стійка до перешкод і відрізняється максимальною автоматизацією всіх процесів.

Високоточні РЛС здатні виявити широку номенклатуру складних цілей (до 200 одночасно) - від літаків і вертольотів до крилатих ракет і обчислити їх координати з точністю до сантиметра.

Радар може супроводжувати і захоплювати цілі за межами атмосфери. РЛС визначає не тільки координати повітряного об'єкта, але і його державну приналежність.

Комплекс створений на базі чотирьох автомобілів високої прохідності, оснащення яких дозволяє підготувати РЛС до роботи за 15 хвилин, а також швидко змінити позицію і піти з-під удару протирадіолокацій ракет.

Нагадаємо, "повітряний щит" окупантів Криму забезпечує 31-а дивізія ППО, що володіє системами С-300 і С-400, а також зенітними ракетно-гарматними комплексами "Панцир-С". Найближчим часом в один з підрозділів дивізії надійде комплекс "Бук".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook