Окупанти пообіцяли "поставити на лічильник" усіх кримчан

Так звана влада окупованого Криму обіцяє "зробити боляче" кримчанам, які не матимуть водомірів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

З 1 січня 2019 року вартість відпущеної води без приладу обліку буде дуже високою, розповів гендиректор підприємства "Вода Криму" Володимир Баженов. "Якщо у людини немає водоміра, то ми нараховуємо споживання води за нормою, а норму встановлюємо виходячи з фактично зареєстрованих у житлі. Але в домі може жити, наприклад, в Миколаївці в сезон чоловік 300, а ми змушені нараховувати за нормою. Тому така схема обліку відпущеної води буде діяти тільки до 1 січня 2019 року, а далі всім, у кого не буде приладів обліку, як каже Давид Гоцман у фільмі "Ліквідація", буде боляче", - сказав Баженов.

За його словами, щоб не заганяти людей в кут і не створювати на території Криму соціальну напругу, боржникам запропонували реструктуризувати борг і встановити лічильники за один рубль. Він додав, що з боржниками проводиться необхідна робота, спрямована на те, щоб вони внесли оплату.

Нагадаємо, що засуха в окупованому Криму може призвести до того, що найближчим часом весь півострів буде отримувати воду по годинах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим