Окупанти пообіцяли кримчанам півмільярда на переселення з аварійного житла

У 2018 року окупований Крим отримає 500 мільйонів рублів з російського бюджету на реалізацію програми переселення з аварійного житла

  • Крим
  • 22 листопада 2017 14:36

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Таке рішення озвучив Голова наглядової ради державної корпорації - Фонду сприяння реформуванню ЖКГ Сергій Степашин в Сімферополі на нараді з питань ліквідації аварійного житла та проведення капремонту загального майна багатоквартирних будинків у Криму.

"Прийнято рішення про те, що Фонд буде займатися питаннями переселення з аварійного житла. Готується нова програма. Ціна питання - понад 500 мільйонів рублів, які будуть виділені з федерального бюджету. Є задумка ті будинки, які недобудовані, залишити за "дужками", а ті земельні ділянки, які оформлені, повністю включити в програму наступного року", - сказав Степашин.

Він зазначив, що на сьогоднішній день на Росії виконано практично 96% федеральної програми. При цьому, констатував Степашин, Крим в цьому плані істотно відстає від інших регіонів.

Виділені наступного року 500 млн рублів, за його словами, повинні бути освоєні до 1 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що через низькі зарплати в окупованому Криму чи не найгірше збирають внески на капітальний ремонт майна багатоквартирних будинків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим